Y Ü K L E N İ Y O R
Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 info@avrupanakliyat.com.tr 0533 209 65 08

İletişim Bilgileri

  • Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12
  • info@avrupanakliyat.com.tr
  • 0533 209 65 08
  • 0212 217 77 44
  • 0216 427 82 80

Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Bursa Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bursa Nakliyat Fiyatları


İstanbul bursa taşıma

Sıradan nakliye firmaları sadece eşyalarınızı adresinizden teslim alır, araca yükler ve yeni adresinize teslim eder. Ancak İstanbul bursa evden eve nakliye şirketleri arasında işini profesyonelce yapan Avrupa nakliyat sizlere hem paketleme hem kurulum gibi çeşitli aşamalarda sizlere destek olarak taşınma sürecini sizler için konforlu hale getirirken eşyalarınız içinse daha güvenli bir taşımacılık süreci sunarak sizlerin taşınma stresinin azalmasına destek olmaktadır.Avrupa Nakliyat, son zamanlarda en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması olarak bilinir.
İstanbul Bursa Asansörlü taşıma


Şehirlerarası taşımacılıkta özenli, hızlı, güvenilir bir taşımacılık için tercih edilen firma. İnternet aracılığı ile ulaşabileceğiniz referans listelerindeki görüşler ve diğer müşteri değerlendirmelerinde de Avrupa Nakliyat ile ne kadar doğru bir seçim yapacağınıza bir kez daha şahit olabilir, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.Avrupa Nakliyat, ekiplerinde alanında donanımlı, deneyimli, eğitimli kişilerle çalıştığı gibi araçlarının gerekli bakımlarına da özen göstermekte hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılığa uygun olmayan hiçbir araç nakliye için kullanılmamaktadır.
istanbul Bursa arası parça eşya taşıma
Araç seçimimizde eşya tiplerine ve yoğunluğuna göre çeşitli araçlar araç filomuz içerisinde yer almaktadır. Ücretsiz eksper değerlendirmesinin ardından sözleşme imzalanmasının ardından da sizlerin eşyaları için en uygun araç tipi seçilerek o araç ile parça eşya taşıma hizmeti sunulmasına karar verilmektedir. Araç donanımı ve yüklenmesinde eşyalarınızın çarparak, sürtünerek, devrilerek veya sarsılarak çeşitli hasarlar almasını engelleyecek önlemler alınmaktadır. Bu alanda hem ekibimizde bulunan çalışma arkadaşlarımız çeşitli dönemlerde gerekli eğitimlerden geçirilir.  Birçok hizmet olduğu gibi nakliye firmalarına ulaşma ve teklif almada da internet yaygın olarak kullanılır. İnternet üzerinden
İstanbul Bursa nakliye firmaları araştırması yaptığınızda eğer ev taşıması için bir firma arayışınız bulunuyorsa evden eve nakliyat firmaları ile çalışmaya özen göstermelisiniz.


0533 209 65 08